Ozone Zephyr V4

Ozone Zephyr V4 udoskonalony z nowego, mocniejszego materiału Teijin D2, z bardziej agresywną grafiką

Nowe ultra mocne i lekkie „balony” redukują wagę Zephyr’a i poprawiają lekkość i szybkość skrętu!!!

Zephyr 17m to wyjątkowy latawiec, który wyróżnia się wysokowydajnym, szeroko zakresowym profilem i super łatwym waterstartem! TYM oraz osiągami różni się wyraźnie od konkurencyjnych latawców w tym rozmiarze!!!

Zephyr posiada dużą moc,potężny zakres i kontrolę jakich można oczekiwać od Ozone.

Jest świetną propozycją dla każdego ridera, który chce bawić się przy naprawdę słabych wiatrach, a także dla cięższych riderów szukających dużego rozmiaru latawca z bardzo szerokim zakresem wiatrowym, kontrolą i lekkością niespotykaną w innych konstrukcjach w tym rozmiarze!

To kite dedykowany dla cięższych riderów, lub zwolenników pływania w warunkach jak tylko cokolwiek wieje. Jest to jakaś wartość: potrenować sobie cały słabo wiatrowy freestyle , wszystkie triki unhook , wszelkie rotacje, cokolwiek co nam przyjdzie do głowy..przy wietrze, gdy inni siedzą na plaży popijając kolejne piwo:) [ co samo w sobie jest nawet przyjemne, choć może nie do końca o to chodzi w kitesurfingu 😉

Ktoś powie, : jazda na tak dużym latawcu mnie nie interesuje, ok. ja to rozumiem, ale z drugiej strony jest to dość fajna alternatywa do smętnego spędzenia dnia na plaży!

Marek A.


Zephyr-Colours-1-840x560

Zephyr-V4-Wind-range

Ozone Zephyr V4 – Making Light Wind Riding A Breeze from Ozone Kites on Vimeo.