Ozone Catalyst V1

Przekonstruowany Catalyst V1 jest rozwojowym, freeride’owym latawcem , który zapewnia wiele zabawy, w dowolnych warunkach: płaska woda, jazda po falach, wysokie skoki, tricki, co kto lubi;

W mojej opinii to świetny, przyjazny latawiec, zapewniający szybki i bezstresowy rozwój, dedykowany na początek zabawy i dla średnio zaawansowanych riderów.

Dodatkowym atutem jest prosty/intuicyjny i łatwy start latawca z wody!

Jak wszystkie Ozone, Catalyst V1 wykonany jest z lżejszego i mocniejszego, podwójnie zbrojonego materiału Teijin D2, przekłada się to na osiągi i większą trwałość latawca!
Catalyst-header-02-1280x600
Catalyst V1 to zabawa w czystej postaci: łatwa do opanowania moc umożliwia na szybki progres, wyjątkowo szeroki zakres wiatrowy latawca pozwala komfortowo pływać w zmiennym wietrze lub warunkach nierównego wiatru [ szkwały] . Latawiec lekko i ostro chodzi do wiatru, dzięki temu możesz więcej czasu spędzić na szlifowaniu umiejętności, a nie chodzeniu piechotą, z latawcem w górze, pod wiatr 😉 [ na pewno skądś już to znasz? ;)]

Catalyst V1 ze swoją przewidywalną mocą i ciągiem w górę sprawia, że pierwsze skoki mają od razu dobry timing i miękkie lądowania!

Ozone Catalyst V1 – The Art of Progress from Ozone Kites on Vimeo.