Latawce komorowe

Latawce  OZONE  z depowerem:

Latawce z systemem DSS – DePower Speed System pozwalają na płynną regulację mocy latawca poprzez zmianę kąta natarcia i profilu skrzydła. Następuje to za pomocą ruchów barem, tj. jego odpuszczenie lub zaciągnięcie.
Na odpuszczonym barze latawiec ma minimalną moc, a po zaciągnięciu baru dostajemy pełną moc latawca, to klucz do bardziej płynnej, komfortowej i bezpiecznej jazdy , a także możliwość obsłużenia  jednym latawcem  sporego zakresu wiatru, ze względu na efektywną regulację mocy [DDS]!!!
Latawce z  de-powerem są perfekcyjne do jazdy na mountainboardzie oraz do snowkitingu.
Dobrze radzą sobie też w powerkitingu lub kite buggy, do tego celu rekomendujemy jednak latawce z kategorii Full-Power.

—————————————————
ACCESS

ACCES – to latawiec stworzony dla riderów poszukujących: wszechstronnego , przyjaznego, bezpiecznego i łatwego latawca do jazdy freeride i exploracji poza trasami.

Doskonały wybór dla osób myślących  o snowkitingu jak i landkitingu . Moimm zdaniem najlepszy latawiec „na start” oraz dla doświadczonych riderów jako silnowiatrowy kite. Głównymi zaletami Acces’a  jest stabilność oraz przewidywalność, co czyni go bardzo bezpiecznym.

Rozmiarówka: 4, 6, 8, 10m + NOWY ROZMIAR 12 m

Najbardziej uniwersalny i popularny rozmiar Access’a – 10-12m dla ridera 65-85 kg , 8m lub 10m dla ridera poniżej 65kg [ wielkość latawca pomagamy dobierać indywidualnie- proszę dzwonić lub pisać na maila]

więcej>>

———————————————————————————————————————————————————————–
FRENZY:

Legendarny Frenzy został zaprojektowany, w oparciu o nowe technologie zaczerpnięte ze światowych osiągnięć OZONE przy konstuowaniu paraglide’ów

Zwiększona ilość komór, nowa, cieńsza krawędź natarcia, nowy, diagonalny układ uprzęży i  redukcja oporów linek, rezultat?- bezkompromisowe osiągi,bardziej bezpośrednie sterowanie, komfort i przyjemność z jazdy!!!

Najnowszy Frenzy to jeden z najbardziej uniwersalnych latawców komorowych jakie były kiedykolwiek dostępne na rynku.

Rozmiarówka: 7, 9, 11, 13m

Dla riderów 65-85kg jako podstawowy latawiec rekomendujemy 11-13m, dla wagi poniżej 65kg polecamy 9-11[ew 7m] , wielkość dobieramy indywidualnie, prosimy o kontakt, pomożemy!

więcej>>

———————————————————————————————-

SUMMIT

Summit to najnowsza konstrukcja Ozone. Jej zadanie wypełnić dziedzictwo znanej i lubianej wcześniejszej serii Manta.

Summit dedykowany jest  dla riderów z doświadczeniem i dla tych,którzy szukają latawca do zbadania granic tego, co myślimy, że jest możliwe. Wysoki aspekt,  ogromny zakres i obsługa pozwoli przygód przesuwać granice tego sportu jeszcze bardziej. Summit ma tak wielki potencjał ze względu na jego niesamowite wytwarzanie energii w słabym wietrze, ale także jego możliwości  w silnych wiatrach. W połączeniu z szybkim bezpośrednim sterowaniem, mamy doskonałe połączenie dla riderów oczekujących progresu.

Rozmiary: 8, 10, 12, 15m

więcej>>

—————————————————————————————————–

Latawiec treningowy :

 IGNITION

IGNITION Trainer jest to 3-linkowy latawiec wyposażony w bar z leashem. Doskonały na początek, jeśli myślisz o kitesurfingu, snowkitingu lub landkitingu! Dzięki niemu nauczysz się sterowania latawcem wyposażonym w bar.

Dzięki prostemu i skutecznemu systemowi bezpieczeństwa polecamy go szczególnie jako skrzydło dla dzieci i osób które okazjonalnie/rekreacyjnie chciały by polatać oraz jako latawiec do nauki. W razie poczucia niebezpieczeństwa wystarczy wypuścić bar z rąk a latawiec straci całkowicie moc i wyląduje na ziemi .

Latawiec ten rekomendowany jest  jako świetny kite do jazdy z deską mountainboard oraz na pierwsze kroki snowkitingu czy kiteboardingu.

Dostępny w rozmiarach: 1.5, 2, 2.5 , 3.5 m2.

więcej>>

————————————————————————————————————-

Najnowszy latawiec zamknięto komorowy Ozone CHRONO.

Ultralekkie materiały, wysokie wydłużenie skrzydła [ high aspect ratio] i niesamowite 47 komór, skutkują ekstremalną wydajnością lotu.

Duża ilość komór, spozycjonowanych blisko siebie, daje ultra gładką powierzchnię skrzydła z mniejszym dragiem [ znios boczny] i czystym profilem aero dynamicznym.

Krótko? Maszyna o niesamowitej wydajności i osiągach w jeździe na wiatr!!!

Rozmiary:   12, 15, 18m

wiecej>>

——————————————————————————————————————————-

Jeśli oczekujecie jakości, trwałości, osiągów, frajdy z jazdy, a przede wszystkim bezpiecznej zabawy w snowkiting, wybierzcie latawce Ozone

Marek A.