Ozone ENDURO V1

Ozone ENDURO V1 jest nowym latawcem inspirowanym wcześniejszym modelem Catalyst, dedykowany dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych riderów, poszukujących latawca o jak najszerszym spektrum zastosowań: freeride, freestyle, wave, ENDURO V1 sprawdza się

doskonale w każdej z tych dyscyplin i niezależnie od warunków.

Enduro V1 jest freeride’owym latawcem ze sporym potencjałem do freestyle, który zapewnia wiele zabawy, w dowolnych warunkach: płaska woda, jazda wave, wysokie skoki, jazda unhook, tricki, kiteloopy,co kto lubi; wszechstronność to istota nowoczesnego latawca!!!
W mojej opinii to świetny, rozwojowy latawiec, zapewniający szybki i bezstresowy progres na dowolnym poziomie zaawansowania.
Dodatkowym bonusem jest spory potencjał do skoków i jeszcze szersze spektrum zastosowań freeride/freestyle/wave!!!

Enduro V1 jest wykonany z lżejszego i mocniejszego, podwójnie zbrojonego materiału Teijin D2, co przekłada się na osiągi i trwałość latawca.

Enduro-v1-Variable-Geo-Freeride Enduro-v1-Variable-Geo-Freestyle Enduro-v1-Variable-Geo-Wave

 

 


Variable bridl geometry:
Freeride:
Gładka dostawy mocy i bezproblemowe, stabilne prowadzenie, efektywne zrzucanie mocy pozwala się zrelaksować i cieszyć jazdą.

Wave:
Na falach ENDURO V1 jest przewidywalny i stabilny. Prosta obsługa,niezły drift,efektywne zrzucanie mocy to cechy, które procentują w wave .

Freestyle:
Enduro V1 jest niesamowity do Freestyle jego kształt open C i kwadratowe tipy zapewniają świetne osiągi, ale kite nie jest tak agresywny jak C4.
Od pierwszych tricków hook, czy unhook oferuje wydajność i pewność prowadzenia pozwalającą łatwo osiągnąć szybki progres!

Enduro-v1-Paulino-Blue-Orange-01-840x560

ENDURO V1 oferuje trzy charakterystyki ustawienia latawca, a zmiana zajmuje tylko kilka sekund:

Freeride: to idealny balans pomiędzy osiągami a czuciem latawca, średnie siły na barze, duży zakres, efektywny depower.

Freestyle: to ustawienie zwiększa siły na barze i moc w kiteloopie, a także pop do tricków unhook, jeśli preferujesz nieco cięższe i bardziej bezpośrednie czucie latawca, wybierz freestyle setting.

Wave: to ustawienie zmniejsza siły na barze i zwiększa reaktywność latawca w skręcie, aby ułatwić jazdę na fali.

Enduro-v1-Wind-range

 

Ozone Enduro V1 – You Define The Limit from Ozone Kites on Vimeo.