Latawiec do kitesurfingu OZONE ZEPHYR V7, 17m

Producenci

Latawiec do kitesurfingu OZONE ZEPHYR V7, 17m

Producent: OZONE
Model: ZEPHYR V7
Cena: 12 761,00zł

Dostępne opcje


* sam latawiec/komplet:

Latawiec do kitesurfingu Ozone Zephyr V7 

 

Najnowsza generacja latawca Ozone Zephyr V7, 17m dedykowana jest dla osób szukających lekkiego zestawu kite, który oferuje doskonałe właściwości lotne w dolnym zakresie wiatu, równocześnie jest przewidywalny i stabilny w powietrzu.

 

Te cechy sprawiają, że jest to świetny latawiec dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, szukających sprzętu do kitesurfingu wysokiej jakości i zapewniających najlepsze wrażenie z pływania.

 

Zephyr zawsze był wiodącym na rynku freeride'owym latawcem na lekki wiatr, ponieważ ma wydajne osiągi, dynamiczne prowadzenie i kontrolę w powietrzu.

 

Charakterystyka Ozone Zephyr V7:

  •  

  • Ogromny zakres wiatru, 6-20 węzłów |

  • Mały promień skrętu dla świetnego popu i zabawy |

  • Łatwość prowadzenia, obsługi i ponownego startu nawet przy słabym wietrze |

  •  

Niesamowity zakres wiatrowy pozwala kontynuować jazdę, gdy wiatr się wzmaga, ten unikalny atrybut wyróżnia Zephyr'a V7 na tle konkurencji.
 

Nowa kombinacja materiałów Rip-stop

 

Nowy materiał czaszy rip-stop ma zaawansowaną powłokę, która poprawia feedback w bardziej porywistych warunkach, zapewniając płynniejszą jazdę.

Nowy techniczny dacron rip-stop jest bardzo wytrzymały, zastosowany w krawędzi natarcia i rozpórkach poprawia wytrzymałość i trwałość.

 

Zephyr V7 to świetna propozycja dla każdego, który chce bawić się przy naprawdę słabych wiatrach, a także dla cięższych riderów szukających większego rozmiaru latawca z dużą mocą, bardzo szerokim zakresem wiatrowym, kontrolą i lekkością, wysokiej jakości, jakich można oczekiwać od Ozone!

 

"Jest  to wartość dodana: potrenować sobie cały słabowiatrowy freestyle , wszystkie triki unhook , skoki, wszelkie rotacje, cokolwiek co nam przyjdzie do głowy...w warunkach, gdy inni siedzą na plaży popijając kolejne piwo:), co samo w sobie jest nawet przyjemne, choć może nie do końca o to chodzi w kitesurfingu ;) "

 

Marek A. Cena zawiera latawiec z plecakiem.

Sam skomponuj swój zestaw w zależności od preferencji:  bar z linkami standard, krótszymi, dłuższymi, leash długi lub krótki, pompka.

Jeśli masz wątpliwości, zapytaj, chętnie pomogę w doborze sprzętu kite.

Bary, leash, pompka do wyboru pod produktem.