Trapez damski MYSTIC GEM

Producenci

Trapez damski MYSTIC GEM

Producent: MYSTIC
Model: GEM Aurora
Cena: 1 599,00zł

Dostępne opcje


* Wielkość :

Trapez Mystic Gem Jalou Langree
Trapez Mystic GEM Jalou Langree został opracowany wspólnie z riderką Jalou Langree i zaprojektowany przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Zbudowany jest z włókna szklanego, sztywnej konstrukcji - rdzeń Bionic Core Frame, która dzięki odpowiedniemu połączeniu i umiejscowieniu włókien zachowuje niezwykłą sztywność w poziomie przy jednoczesnej bardzo dobrej pracy w płaszczyźnie pionowej i po przekątnych. Zastosowanie takiej technologii sprawia że trapez idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, jednocześnie zachowując niezwykłą sztywność całości co daje bardzo dobre wsparcie dla pleców nawet podczas najbardziej wymagających sesji. Dzięki użyciu materiałów z najwyższej półki trapez jest ultra lekki co dodatkowo podnosi komfort użytkowania na najwyższy poziom.
trapez mystic Gem
trapez mystic gem
 
Kluczowe Cechy

GLASS BIONIC CORE FRAME - rdzeń trapezu wykonany z odpowiednio połączonych włókien włókna szklanego co zapewnia doskonałą sztywność trapezu w płaszczyźnie poziomej przy jednoczesnym bardzo dobrym stosunku ugięcia w płaszczyźnie pionowej i poprzecznej.

INTELIGENT VISKOELASTIC FOAM (IV FOAM) - Inteligentna pianka posiadająca w sobie cechy sprężystości i lepkości. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, maksymalizuje komfort i pomaga utrzymać trapez na miejscu.

SOFT NEOPREN EDGES - Krawędzie trapezu wykonane z ultra miękkiego i elastycznego materiału Knitflex - materiał który oferuje najwyższy współczynnik rozciągania we wszystkich kierunkach.

FIX FOAM - Pianka na bocznych częściach trapezu dopasowująca się do talii i minimalizująca ślizganie się trapezu na ciele.

BATTLE BELT - Wykonany z miękkiego neoprenu wykończonego miękkimi krawędziami, otrzymał również mocniejszy rzep dla jeszcze lepszego trzymania.
 

*UWAGA - model nie posiada w zestawie nożyka do linek.  
System Zapięcia Trapezu
2 taśmy o szerokości 25mm, górna-główna odpowiadająca za dociąganie haka i dolna wszyta pod odpowiednim kątem, tak aby utrzymywać hak komfortowej pozycji i minimalizować podchodzenie haka. Zapewnia to optymalny komfort nawet podczas najbardzie wymagających ewolucji.
Chcąc zapewnić Ci trapez odpowiedni dla odmiany ...surfingu jaki uprawiasz, trapez dostarczany jest bez haka, a od Ciebie zależy jaką opcję wybierzesz.
 
Rozmiary: XS, S, M, L
* Kolory w powyższym zdjęciu mogą być poglądowe
Jeżeli pływasz freestyle będziesz potrzebował systemu HP – linki handlepass, która umożliwia podczepienie długiego leasha do trapezu.Ważne, aby dobrać właściwie długość linki do rozmiaru trapezu. Linka dostępna w trzech rozmiarach: S, M oraz L.