Latawiec zamknięto komorowy Ozone R1 , V4

Producenci

Latawiec zamknięto komorowy Ozone R1 , V4

Producent: OZONE
Model: Ozone R1 , V4
Cena: 14 991,00zł

Dostępne opcje


* sam kite/komplet z barem:

Latawiec komorowy Ozone R1, V4 , dedykowany do foil'a, race, freeride, wysokich skoków.
Kite klasy premium o niesamowitej wydajności i osiągach!!!

Najnowszy latawiec zamknięto komorowy Ozone R1, zaprojektowany do uŻycia na wodzie i lądzie!

Ultralekkie materiały, wysokie wydłużenie skrzydła skutkują ekstremalną wydajnością lotu, absolutny top w linii zamknięto-komorowców OZONE

Jeden z najlepszych/najszybszych latawców na świecie!

 


Sizes

// 10 / 11 / 13 / 15 / 17 / 18 / 19 / 21

 

 

 

R1 to latawie c najnowszej generacji naszpikowany supernowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. R1 jest efektem radykalnych pomysłów konstrukcyjnych, które pojawiły się podczas tworzenia nowszej wersji CHRONO.

To bezkompromisowy projekt oparty o sprawdzone rozwiązania latawca CHRONO.

Niezwykle czysta krawędź spływu, gładka powierzchnia oraz liczba komórek dają już pojęcie o jego możliwościach. Jednak dopiero to, czego nie widać gołym okiem sprawia, że ten high aspect wing jest tak wyjątkowy, a mianowicie: czucie na barze i chęć współpracy z riderem (prędkość reakcji)/elastyczność.

R1 przewyższa stabilnością nasze dotychczasowe kite'y. Połączenie nowego typu poprzecznego żebrowania z formą high aspect ratio, zmniejszenie szerokości komórki oraz nowy wysokowydajny profil po raz kolejny przesunęły granice efektywności latawców.   

WIND RANGE BAR SIZE & LINES land

Wind range bar size & lines water 

R1 to latawiec o prawdziwie race'owym rodowodzie, który zdobędzie serce użytkownika, umożliwiając mu ponadprzeciętne dokonania w RACE na wodzie, lądzie czy śniegu.

R1 jest przeznaczony wyłącznie dla zaawansowanych i zawodników, którzy już wcześniej mieli do czynienia z latawcami komórkowymi. Samo latanie nie jest trudne, natomiast potrzebna jest odpowiednia technika, żeby latać na latawcach komórkowych o wysokim ratio.

Podobnie, jak każdy zaawansowany technologicznie sprzęt race'wy również latawiec R1 wymagał będzie specjalnego traktowania. Tak jak np. motocykle wymagają zmiany opon i pierścieni tłokowych w silniku, tak w R1 po każdych 60 godzinach latania trzeba będzie wymienić speed system i linki bridle'a.

Zapraszamy
OZONE Team

 

 

Ozone R1 Designer Talk - Comparing to the Chrono from Ozone Kites on Vimeo.

R1 V2 - Design Tech Talk from Ozone Kites on Vimeo.