Foil Wing Ozone Fly V1

Producenci

Foil Wing Ozone Fly V1

Producent: OZONE
Model: Fly V1
Cena: 3 877,00zł

Dostępne opcje


* rozmiar skrzydła:

Ozone Fly V1

 Fly V1 to skrzydło rozwojowe, które jest również doskonale dostępne dla początkujących w tym sporcie.  Fly jest lekki, szybki w konfiguracji i łatwy w użyciu. Został zaprojektowany tak, aby nauka i postępy w sportach napędzanych skrzydłami były tak proste i wydajne, jak to tylko możliwe.


  • Przyjazne dla użytkownika nadmuchiwane skrzydło
  • Lekki i mały po złożeniu - idealny w podróży
  • Kompaktowy i stabilny z wydajną mocą
  • Łatwa konfiguracja — napompuj i gotowe


Ozone Fly V1 zawiera:

  • Skrzydło
  • Torba
  • Smycz w talii
  • Zestaw naprawczy

Firma Ozone przyjęła nowoczesne podejście do projektowania dla młodego i szybko rozwijającego się rynku skrzydeł. Utrzymanie porządku i prostoty Fly jest lekki, szybki w konfiguracji i łatwy w użyciu. Został zaprojektowany tak, aby nauka i postępy w sportach napędzanych skrzydłami były tak proste i wydajne, jak to tylko możliwe. Będąc lekkim i niewielkim rozmiarem, Fly jest również idealnym skrzydłem podróżnym.
Miękka rękojeść Power Handle jest przyjazna dla użytkownika dzięki jednej rączce przedniej i jednej rękojeści tylnej, oferując szereg opcji ułożenia dłoni i przycinania. Ta prosta konfiguracja „chwyć i idź” eliminuje zamieszanie, jakie wiele opcji uchwytów może powodować dla nowych użytkowników. Osłona tylnego uchwytu Power Handle generuje solidną ilość energii, która pozwala się poruszać, którą można w pełni kontrolować przy silniejszym wietrze.

Zwroty halsowe i zwroty są łatwe do nauczenia, ponieważ udoskonalone naprężenie żagla i nowy układ paneli sprawiają, że Fly jest płynny, zrównoważony i zawsze pod kontrolą, z idealną siłą nośną podczas ustawiania skrzydła nad głową.

Niski profil i zwarty kształt ograniczają kontakt końcówek z wodą - bardzo przydatna funkcja, gdy zaczynasz jazdę na falach.

Miękka rękojeść De-Power/Surf na krawędzi natarcia ułatwia operowanie skrzydłem do wody iz wody, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę podczas jazdy ze skrzydłem za plecami.

Zawory powietrza o szybkim przepływie zarówno na krawędzi natarcia, jak i na kolumnie sprawiają, że pompowanie, opróżnianie i pakowanie są dziecinnie proste.

Jedź bezpiecznie i zrelaksowany – precyzyjnie rozmieszczone okna pomagają dostrzec innych wokół Ciebie.

Fly V1 nadaje się do jazdy na każdym typie deski na wodzie, która ma wystarczającą objętość, aby utrzymać Twoją wagę. Przy silnym wietrze i przy rozwiniętych umiejętnościach możliwa jest jazda na wodolotach o mniejszej objętości. Na lądzie lub na śniegu wymagany jest minimalny wiatr, aby wykorzystać naturalną energię, aby cieszyć się innym uczuciem napędu.Modułowy system smyczy można dostosować do preferencji jeźdźca. FLY V1 jest standardowo dostarczany z paskiem na talię wstępnie przymocowanym do linki smyczy. Akcesoria systemu smyczy (sprzedawane oddzielnie) to pasek na nadgarstek z rzepem i szybkozłączka do użytku z dostarczonym paskiem biodrowym lub do podłączenia linki smyczy do uprzęży.

Torba Fly V1 ma łatwe w użyciu rolowane zamknięcie i dwuwarstwową piankową wyściółkę wewnątrz paska na ramię do noszenia deski i folii na ramieniu.