ZESTAW KITE FOIL F-ONE IC6 950 + Deska POCKET 145

Producenci

ZESTAW KITE FOIL F-ONE IC6 950 + Deska POCKET 145

Producent: F-ONE
Model: IC6 950 + POCKET 145
Cena: 6 549,00zł

ZESTAW KITE FOIL F-ONE IC6 950 + Deska POCKET 

 

IC6 to bardzo intuicyjny i stabilny foil, dlatego idealnie nadaję się jako pierwszy zestaw. Charakteryzuje się progresywnym startem, a samo pływanie przebiega bez jakichkolwiek zakłóceń. Bardzo przyjazny zestaw do nauki zwrotów i bardziej skomplikowanych manewrów.

Pocket 145 cm to niebywale stabilna deska, która gwarantuje szybkie wejście w lewitacje nawet przy bardzo lekkim wietrze. Klasyczny foilowy shape o szerokim nosie i wąskiej rufie sprawia, że deska ma sporą powierzchnie i jednocześnie kompaktowy kształt. Bardzo przyjazny model dla osób początkujących i średniozaawansowanych. 

Dostępne rozmiary DESEK:

 • 120cm x 46cm - 3,3kg - 9,8L
 • 130cm x 47cm - 3,7kg - 10L
 • 145cm x 50cm - 4,1kg - 11L

CECHY PRODUKTU

 • bardzo przystępny z dużym potencjałem progresu nauki pływania
 • idealny jako pierwszy zestaw do nauki Kitefoila
 • deska o długości 145 cm gwarantuje stabilność i szybki take off,
 • powierzchnia przedniego skrzyła 950cm2
 • odporny na wgniecenia i uszkodzenia materiał IC6
 • łatwość i szybkość montażu 
 • 45cm
  55cm
  65cm
  75cm
  85cm
  95cm

TECHNOLOGIE

injected carbon

INJECTED CARBON

IC6 - technologia wtryskiwanego carbonu, czyli połaczenie jego włókien z materiałem kompozytowym w celu wtłocznia go pod ciśnieniem do odpowiedniej formy.
W foilach F-One technologia ta wykorzystywana jest do przedniego skrzydła oraz tylnej lotki - stabilizatora. Otrzymane części charakteryzują się twardośćią i sztywnośćia klasycznego carbonu przy zachowaniu odporności na wgniecenia i ekstremalną wytrzymałością materiału bazowego, jednocześnie znacznie obniżając cenę całego zestawu.

front wing

PRZEDNIE SKRZYDŁO

Przednie skrzydło mocowane do fuslage przy pomocy czterech śrub. 

- materiał IC6 z aluminiowym rdzeniem zapewnia precyzjne połaczenie z fuselagem jedną śrubą
- powierzchnia 950cm2
- waga 1,33kg

masts

WYMIENIALNE MASZTY

Wszystkie maszty marki F-One mogą zostać zastosowane do wszystkich dyscyplin: foil, kite, surf, SUP, czy windsurfing. Zostały precyzyjnie odlane z jednego kawałka aluminium zapewniając przyjemne uczucie lewitacji bez zbędnych zakłócen przy zachowaniu maksymalnej wytrzymałosci.  Wszystkie maszty aluminiowe są kompatybilne i są dostępne w pięciu długościach: 45 cm / 55 cm / 65 cm / 75 cm / 85 cm / 95 cm 

stabilizator

STABILIZATOR

Stabilizator - tylna lotka jest uzupełnieniem przedniego skrzydła i całego zestawu. Jego powierzchnia to 300cm2, które zapewniają fantastyczną kontrole w każdej sytuacji. Zrobiony w technologii wtryskiwanego karbonu.

alu parts

CZĘŚCI ALUMIUM

 Wszystkie aluminiowe części foili F-One za wyjątkiem masztów są wycinane na maszynie CNC dzięki czemu dokładność elementów sięga 0,2 mm. 

fuselage

FUSELAGE

- materiał Aluminium 6061
- długość 70 cm
- waga 180 gr

top parts

TOP PARTS

Górna część masztu połączona jest do deski za pomocą specjalnej płyty różnej w zależnośći od typu deski i skrzynki w niej zamonotowanej. Dostępne są: szyna - plate, KF box, Deep KF box, Tuttle box.