Deska Kitesurfingowa Nobile NHP 2022

Producenci

Deska Kitesurfingowa Nobile NHP 2022

Producent: NOBILE
Model: Nobile NHP
Cena: 3 140,00zł

Dostępne opcje


* długość:

 Deska Kitesurfingowa Nobile  NHP 2022

Nobile NHP to nowy, freeride'owy model wszechstronnej deski kite, zapewniającej  satysfakcję z progresu i radość z jazdy |

To deska wyznaczająca standardy w kategorii komfortu i osiągów.

Dedykowany dla osób szukających uniwersalnej konstrukcji . Bezkompromisowe wybicie, świetne trzymanie na krawędzi i pływanie pod wiatr, pełna kontrola oraz  komfort, to właściwości stanowiące o wyjątkowości tej dechy:). 
 

Marek


 

Deska do kitesurfingu Nobile NHP

Size (cm): 136 x 41

 

 

 

 

NHP to najwyższej klasy deska, w której znalazły zastosowanie wszystkie technologie Nobile. To idealny wybór do freestyle’u i big air, bez potrzeby rezygnowania z komfortu i osiągów w jeździe pod wiatr. Udało nam się osiągnąć ten efekt przede wszystkim dzięki technologii Pre-Stress, która w niezwykły sposób rozciąga włókna drewna przez ich pofalowanie, a następnie laminuje je za pomocą włókna szklanego w takiej rozciągniętej formie.

Dzięki tej unikatowej technologii Nobile, deska nabiera większej sztywności skrętnej, która z kolei przekłada się na znakomite osiągi w jeździe pod wiatr oraz spektakularny pop w skokach. Technologia Pre-Stress kumuluje energię wewnątrz deski, co w połączeniu z idealnie dostosowaną inżynierią flexu skutkuje niską wagą, reaktywnością i wyjątkowo miękkimi lądowaniami.

- Super trakcja, imponująca prędkość maksymalna
- Najlepsze ostrzenie
- Niewiarygodny pop przy skokach i technicznych trikach
- Łatwe manewrowanie
- Łatwe wchodzenie w ślizg 


 

Deska Kite Nobile NHP 2022

 

Cena deski uwzględnia deskę + finy

 Nobile pady, strapy proponuje jako opcję:

 

strapy i pady