Deska Kitesurfingowa Nobile NHP Split 2022

Producenci

Deska Kitesurfingowa Nobile NHP Split 2022

Producent: NOBILE
Model: NHP Split 2022
Cena: 4 725,00zł

Dostępne opcje


* długość:

 Deska Kitesurfingowa Nobile  NHP Split 2022

Nobile NHP to nowy, freeride'owy model wszechstronnej, składanej deski kite, zapewniającej  satysfakcję z progresu i radość z jazdy |

To deska wyznaczająca standardy w kategorii komfortu i osiągów.

Dedykowany dla osób szukających uniwersalnej konstrukcji . Bezkompromisowe wybicie, świetne trzymanie na krawędzi i pływanie pod wiatr, pełna kontrola oraz  komfort, to właściwości stanowiące o wyjątkowości tej dechy:). 
 

Marek


Deska o charakterystyce Freeride/ Freestyle. Poradzą sobie na niej już początkujące osoby, a zaawansowani riderzy wycisną z niej freestylowe aspekty. NHP świetnie czuć pod nogą, wygodnie przechodzi przez chop i falki oraz świetnie amortyzuje przy lądowaniach. 4 generacja połączenia obu części jest niezawodna i pływając na desce nie czujemy, że to wersja Split. Dzielona deska pozwala na łatwiejszy transport oraz przechowywanie jak i redukcję kosztów przy lotach samolotem.
ROZMIARY: 133x40 / 136x41 / 139x42 / 142x43**

W zestawie komplet finów G10 55mm i pokrowiec na splita. Rączka i pady sprzedawane są osobno.
nhp split 2022

 

NHP to najwyższej klasy deska, w której znalazły zastosowanie wszystkie technologie Nobile. To idealny wybór do freestyle’u i big air, bez potrzeby rezygnowania z komfortu i osiągów w jeździe pod wiatr. Udało nam się osiągnąć ten efekt przede wszystkim dzięki technologii Pre-Stress, która w niezwykły sposób rozciąga włókna drewna przez ich pofalowanie, a następnie laminuje je za pomocą włókna szklanego w takiej rozciągniętej formie.

Dzięki tej unikatowej technologii Nobile, deska nabiera większej sztywności skrętnej, która z kolei przekłada się na znakomite osiągi w jeździe pod wiatr oraz spektakularny pop w skokach. Technologia Pre-Stress kumuluje energię wewnątrz deski, co w połączeniu z idealnie dostosowaną inżynierią flexu skutkuje niską wagą, reaktywnością i wyjątkowo miękkimi lądowaniami.

- Super trakcja, imponująca prędkość maksymalna
- Najlepsze ostrzenie
- Niewiarygodny pop przy skokach i technicznych trikach
- Łatwe manewrowanie
- Łatwe wchodzenie w ślizg  

 Nobile pady, strapy i rączkę sprzedaje osobno:

strapy i pady