Latawiec do kitesurfingu Ozone EDGE V12

Producenci

Latawiec do kitesurfingu Ozone EDGE V12

Producent: OZONE
Model: Ozone EDGE V12
Cena: 8 000,00zł

Dostępne opcje


* sam kite/komplet z barem:

Ozone Edge V12 to najnowszy latawiec pompowany do kitesurfingu Ozone. Edge V12 zapewnia ultra  wysokie skoki, stabilność, duży zakres wiatrowy, kontrolę | prędkość, moc i wydajność. 

Edge V11 to adrenaline machine, prawdziwa petarda!  Dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych, dla wszystkich miłośników kitesurfingu, którzy oczekują sprzętu najwyższej jakości i wyjątkowej satysfakcji z jazdy!


Charakterystyka:

-potężne,wysokie skoki i długi czas szybowania /hang time 
-wysoka prędkość jazdy
-latawiec tubowy,wyścigowy, o najwyższej wydajności

Latawiec Ozone Edge V12 udowadnia, że ​​jest liderem w kategorii pompowanych latawców do kitesurfingu. 


 

Nowa kombinacja materiałów Rip-Stop:

Teraz, w swojej jedenastej wersji, Edge przenosi legendarny feeling Ozone na wyższy poziom dzięki naszej nowej kombinacji materiałów rip-stop. Nowy materiał czaszy rip-stop ma zaawansowaną ultra elastyczną powłokę, która poprawia feedback z latawca w bardziej porywistych warunkach, zapewniając płynniejszą jazdę.
 


Super wytrzymały dakron:

Nowy techniczny dacron rip-stop jest bardzo wytrzymały, zastosowany w krawędzi natarcia i rozpórkach poprawia wytrzymałość, trwałość i żywotność.
 


Całkowicie nowy system one pump:

Nasz nowy szybki system pompowania one pump sprawia, że ​​konfiguracja i pakowanie są szybkie i łatwe . Charakteryzuje się jednopunktowym nadmuchiwaniem/opróżnianiem i wysokim natężeniem przepływu powietrza między rozpórkami a krawędzią natarcia, z zaciskami do uszczelniania węży, aby zapobiec niepożądanemu przepływowi powietrza w przypadku uszkodzenia.
 

 

 

 

Cena zawiera latawiec z plecakiem

Sam skomponuj swój zestaw w zależności od preferencji:  bar z linkami standard, krótszymi, dłuższymi, leash długi lub krótki, pompka

Jeśli masz wątpliwości, zapytaj, chętnie doradzę

bary, leash, pompka do wyboru pod produktem

 

Edge V11 - Packing a Serious Punch from Ozone Kites on Vimeo.