Producenci

PROTEC

Pokaż: Lista / Siatka
Sortowanie:
Pokaż:
 • Kask wakeboardowy ProTec Ace wake
  Kask do sportów wodnych z górnej półki! Materiały, dopasowanie, staranność wykonania. Dzięki dodatkowemu elastycznemu paskowi w okolicach potylicy kask idealnie dopasowuje się do głowy - mamy wrażenie że mimo odpiętego paska pod brodą kask nam nie spadnie. Dzięki temu nie czujemy, że mamy kask na głowie! Rozwiązania techniczne: 16 otworów wentylacyjnych, które zapewniają właściwe chłodzenie skóry głowy. Skorupa z formowanego wtryskowo tworzywa ABS o bardzo dużej wytrzyma..
  319,00zł
  Podatek: 319,00zł
 • Kask wakeboardowy ProTec Ace wake black
  Kask do sportów wodnych z górej półki! Materiały, dopasowanie, staranność wykonania. Dzięki dodatkowemu elastycznemu paskowi w okolicach potylicy kask idealnie dopasowuje się do głowy - mamy wrażenie że mimo odpiętego paska pod brodą kask nam nie spadnie. Dzięki temu nie czujemy, że mamy kask na głowie!   Rozwiązania techniczne: 16 otworów wentylacyjnych, które zapewniają właściwe chłodzenie skóry głowy. Skorupa z formowanego wtryskowo tworzywa ABS o bardzo..
  319,00zł
  Podatek: 319,00zł
 • Kask wakeboardowy ProTec Two Face Matte Black
  Kask do sportów wodnych z górej półki! Materiały, dopasowanie, staranność wykonania. Można go nosić zarówno daszkiem do przodu jak i do tyłu. Dzięki dodatkowemu elastycznemu paskowi w okolicach potylicy kask idealnie dopasowuje się do głowy - mamy wrażenie że mimo odpiętego paska pod brodą kask nam nie spadnie. Dzięki temu nie czujemy, że mamy kask na głowie! Rozwiązania techniczne: 7 otworów wentylacyjnych, które zapewniają właściwe chłodzenie skóry głowy. Skorupa z..
  299,00zł
  Podatek: 299,00zł