Producenci

NOBILE

Pokaż: Lista / Siatka
Sortowanie:
Pokaż:
 • Deska Kitesurfingowa Nobile NHP 2024
   Deska Kitesurfingowa Nobile  NHP 2024 Nobile NHP to nowy, freeride'owy model wszechstronnej deski kite, zapewniającej  satysfakcję z progresu i radość z jazdy | To deska wyznaczająca standardy w kategorii komfortu i osiągów. Dedykowany dla osób szukających uniwersalnej konstrukcji . Bezkompromisowe wybicie, świetne trzymanie na krawędzi i pływanie pod wiatr, pełna kontrola oraz  komfort, to właściwości stanowiące o wyjątkowości tej dechy:).    ..
  3 490,00zł
  Podatek: 3 490,00zł
 • Deska Kitesurfingowa Nobile NHP Split
   Deska Kitesurfingowa Nobile  NHP Split  Nobile NHP to nowy, freeride'owy model wszechstronnej, składanej deski kite, zapewniającej  satysfakcję z progresu i radość z jazdy | To deska wyznaczająca standardy w kategorii komfortu i osiągów. Dedykowany dla osób szukających uniwersalnej konstrukcji . Bezkompromisowe wybicie, świetne trzymanie na krawędzi i pływanie pod wiatr, pełna kontrola oraz  komfort, to właściwości stanowiące o wyjątkowości tej dechy:).&n..
  4 999,00zł
  Podatek: 4 999,00zł
 • Deska Kitesurfingowa Nobile T5 2024
   Deska Kitesurfingowa Nobile T5 2024 To nowy, freeride'owy model wszechstronnej deski kite, zapewniającej  satysfakcję z progresu i radość z jazdy |   Dedykowany dla osób szukających uniwersalnej konstrukcji, kontrola oraz  komfort, to właściwości stanowiące o wyjątkowości tej dechy:).    Marek   Deska Nobile 2024 NT5   Wykonana z precyzją i dbałością o szczegóły, 2024 NT5 to idealny wybór dla osób poszuk..
  2 590,00zł
  Podatek: 2 590,00zł