Producenci

OZONE

Pokaż: Lista / Siatka
Sortowanie:
Pokaż:
 • Latawiec do kitesurfingu Ozone Catalyst V4
  Latawiec do kitesurfingu Ozone Catalyst V4 to przyjazny latawiec, zapewniający szybki progres, dedykowany dla początkujących i średnio zaawansowanych | Przekonstruowany Catalyst  jest rozwojowym, freeride'owym latawcem , który zapewnia wiele zabawy, w dowolnych warunkach: płaska woda, jazda po falach, wysokie skoki, tricki, co kto lubi; Dodatkowym atutem jest prosty i łatwy start latawca z wody. Jak wszystkie Ozone,  Catalyst  wykonany jest z lżejszego i mocniejszeg..
  4 905,00zł
  Podatek: 4 905,00zł
 • Latawiec do kitesurfingu Ozone ENDURO V4
  Ozone ENDURO V4, kolejna udoskonalona generacja latawca do kitesurfingu dla średniozaawansowanych i zaawansowanych riderów, poszukujących sprzętu kite o jak najszerszym spektrum zastosowań: freeride, freestyle, wave, ENDURO  sprawdza się doskonale w każdej z tych dyscyplin i niezależnie od warunków. Enduro V4 jest freeride'owym latawcem ze sporym potencjałem do freestyle, który zapewnia wiele zabawy, w dowolnych warunkach: płaska woda, jazda wave, wysokie skoki, jazda unhook, tricki,..
  7 474,00zł
  Podatek: 7 474,00zł
 • Latawiec komorowy z depowerem OZONE SUBZERO V2
  SUBZERO to najwyższy model snowkiteowy Ozone,  doskonały, rozwojowy sprzęt do szeroko pojętej freeride'owej jazdy i bezpiecznej zabawy w snowkiting!!! Jest bardzo stabilny i łatwy do kontroli, posiada efektywną regulację mocy i wyjątkowo łatwy restart. Na tym latawcu progres przychodzi o wiele szybciej. Marek A. SUBZERO jest topowym, wszechstronnym latawcem, dla riderów oczekujących szybkiego progresu, stabilności, kontroli i bezpieczeństwa w każdych warunkach. Kite..
  6 730,00zł
  Podatek: 6 730,00zł
 • Chickenloop Megatron z linką
  Kompletny 09 Megatron chickenloop z linką depowera w koszulce PU. Bardzo łatwy w montażu do dowolnego baru! Pasuje do wielu barów na rynku! Koszulka z PU przedłuża żywotność linki depowera. Uwaga!  aktualnie dostępna tylko wersja z pętelką na końcu linki!!!!   ..
  293,00zł
  Podatek: 293,00zł
 • Click-In Loop Harness Loop MEDIUM- bar v4
  Click-In Loop Harness Loop replacement MEDIUM- Uwaga : sama pętla czikena bez fingera[palucha]        ..
  135,00zł
  Podatek: 135,00zł
 • Click-In Loop Harness Loop + Finger size MEDIUM- bar v4
  Do wyboru w opcjach: Click-In Loop Harness Loop + Finger size SMALL -wybór zawodników z krótszymi rękami Click-In Loop Harness Loop + Finger size MEDIUM- najczęściej używany jako fabryczny standard Click-In Loop Harness Loop + Finger size LARGE- wybierany do freestyle'u   ..
  255,00zł
  Podatek: 255,00zł
 • Click-In Loop upgrade kit for CONTACT BAR V4
  Click-In Loop upgrade kit for CONTACT WATER V4  Upgrade kit do barów Compact V4, RACE V4 and FOIL RACE V4, CONTACT SNOW V4, WAKESTYLE V4, wyposażony w CLICK system [wpinanie/wypinanie jak w pasach samochodowych]   ..
  850,00zł
  Podatek: 850,00zł
 • Deska do foil'a Ozone Apex V1
  Deska foil Ozone Apex V1  Apex to lekka, niskoobjętościowa deska foil do freeride'u , bardzo mocna, zbudowana przu użyciu najlepszych materiałów i technik konstrukcjyjnych.  Oferuje nieskończone możliwości jazdy freeride, pływania na falach lub jazdy tak szybko, jak to tylko możliwe. Konstrukcja o małej objetości:  Freeride Hydrofoil / Foil Board Lekka waga, niska objętość Ultra mocna konstrukcja Wszystkie warunki i poziomy jeźdźców ..
  4 994,00zł
  Podatek: 4 994,00zł
 • Foil Ozone Apex V1
  Foil Ozone Apex V1   Foil Apex V1 w pełni carbonowy, o wysokiej jakości wykonania i świetnych osiągach jest przeznaczony do kite foil'a z nieskończonym potencjałem do pływania freeride, skakania, rzeźbienia na płaskim i falach lub pływania tak szybko, jak to tylko możliwe!     do wyboru maszt o długości 75 lub 90cm  Maszt 75cm to optymalna długość do wszechstronnego foliowania. 90cm jest odpowiedni dla średniozaawansowanych i zaaw..
  9 693,00zł
  Podatek: 9 693,00zł
 • KAMIZELKA Ozone exo impact vest
  Wyjątkowa kamizelka impactowa wyposazna w kieszonke na telefon i nożyk do cięcia linek The EXO Impact Vest is designed to provide protection, flotation and warmth without compromising range of motion.   FEaTURES Pull over non-zip design Stretchy neoprene inner and outer shell Ergonomic design for a comfortable fit Articulated flex zones Closed cell foam padding Non padded waist section fits comfortably under a harne..
  999,00zł
  Podatek: 999,00zł
 • KAMIZELKA Ozone exo impact vest
  Wyjątkowa kamizelka impactowa wyposazna w kieszonke na telefon i nożyk do cięcia linek The EXO Impact Vest is designed to provide protection, flotation and warmth without compromising range of motion.   FEaTURES Pull over non-zip design Stretchy neoprene inner and outer shell Ergonomic design for a comfortable fit Articulated flex zones Closed cell foam padding Non padded waist section fits comfortably under a harne..
  999,00zł
  Podatek: 999,00zł
 • Końcówki Pigtails Ozone
  Końcówki pigtails do latawca Spare PIGTAILS as used on 4 line water-kites (2 front grey, 1 red, 1 blue)     ..
  95,00zł
  Podatek: 95,00zł