Producenci

Latawce komorowe

Latawce komorowe do kitesurfingu

Latawce komorowe (niepompowane) Ozone to zupełnie nowe konstrukcje z ogromnym zakresem wiatrowym, dedykowane do kitesurfingu, foil'a, snowkitingu, zmieniające oblicze latawców komorowych, doskonale nadają się do różnych stylów jazdy, są bardzo wszechstronne, dedykowane do użycia na wodzie, lądzie, śniegu.

Dzielą się na zamknięto komorowe i otwarto komorowe oraz hybrydy łączące te dwa rozwiązania jako opcje, np Ozone Hyperlink.

 

Mniejsze rozmiary świetnie sprawdzają się do foil'a, większe to niesamowite konstrukcje, ultra efektywne w słabym wietrze do foila, deskę kierunkową lub nawet do twin tip'a.

 

Latawce komorowe są też lżejsze, zajmują mniej miejsca, więc są bardziej poręczne np. w podróży niż latawce pompowane.

 

Topowe modele to m.in.: Ozone Chrono V4, Ozone Hyperlink V3, Ozone R1 V4,  Ozone Subzero V1 , Ozone Explore V2

 

Nie masz pomysłu na zimę, masz dość siedzenia w domu? Wyciąg daleko i nie lubisz stać w kolejkach? Spróbuj snowkitingu!
Na pewno masz snowboard,czy narty!?... dołącz do tego latawiec i ciesz się swobodą przemieszczania po otwartych przestrzeniach.
Snowkiting jest bardzo łatwy do nauki, dzięki stabilnemu gruntowi pod nogami!
Już po krótkim czasie nauki otrzymujesz fantastyczną, freeride'ową  jazdę i skoki!   latawiec to Twój "prywatny wyciąg" ;).         

latawce komorowe Ozone
                                  

Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
 • Latawiec komorowy z depowerem OZONE SUBZERO V2
  SUBZERO to najwyższy model snowkiteowy Ozone,  doskonały, rozwojowy sprzęt do szeroko pojętej freeride'owej jazdy i bezpiecznej zabawy w snowkiting!!! Jest bardzo stabilny i łatwy do kontroli, posiada efektywną regulację mocy i wyjątkowo łatwy restart. Na tym latawcu progres przychodzi o wiele szybciej. Marek A. SUBZERO jest topowym, wszechstronnym latawcem, dla riderów oczekujących szybkiego progresu, stabilności, kontroli i bezpieczeństwa w każdych warunkach. Kite..
  6 730,00zł
 • Latawiec Ozone EXPLORE V2
   Pierwszy u Ozone latawiec jedno powłokowy, prosty w budowie, niezwykle wydajny,lekki i łatwy w obsłudze dla riderów każdego poziomu! Marek EXPLORE V1 dedykowany jest do snowkitingu, dysponuje sporą, ale łatwo dozowalną  mocą z danego rozmiaru. Generuje stałą moc, i umiarkowany ciąg w górę . Komfortowy dzięki relatywnie małej predkosci lotu, jedno powłokowa konstrukcja jest bardzo odporna na "gleby" Dzięki tym wszystkim cechom jest genialny do nauki i dals..
  4 900,00zł
 • Latawiec Ozone HYPERLIK V3
  Latwiec komorowy do kitesurfingu Ozone Hyperlink V3 to najbardziej wszechstronny kite na rynku,ta unikatowa konstrukcja łączy w sobie osiągi latawców komorowych z czuciem i reakcją latawców pompowanych, a przy tym jest stabilny i łatwy w obsłudze. Ozone Hyperlink V3 świetnie sprawdza się w kiteboardingu: jazda freeride'owa, foil, wysokie skoki, także w snowkitingu- jazda na śniegu, czy lądzie. Latawiec można używać jako zamknięto komorowy [ na wodę] lub otwarto komorowy [ na śnieg i l..
  11 414,00zł
 • Latawiec komorowy Ozone PURE V1
  Latawiec komorowy  Ozone PURE V1 PURE prosty w budowie, niezwykle  lekki i łatwy w obsłudze dla riderów każdego poziomu! Marek THE PURE V1 IS OUR EXCITING NEW COST EFFECTIVE ENTRY LEVEL DE-POWER FOIL KITE.  DESIGNED EXCLUSIVELY TO MAKE THE PROCESS OF LEARNING SNOWKITING ACCESSIBLE AND EASY FROM THE VERY FIRST SESSION. ..
  4 930,00zł
 • Latawiec szkoleniowy, treningowy Ozone Go V1
  Latawiec szkoleniowy, treningowy Ozone Go V1  Go V1 latawiec wyposażony w bar z leashem. Doskonały na początek bezpiecznej zabawy, jeśli myślisz o kitesurfingu, snowkitingu lub landkitingu! Dzięki niemu nauczysz się sterowania latawcem wyposażonym w bar. Dzięki skutecznemu systemowi bezpieczeństwa, bardzo często  jest wykorzystywany w szkółkach. Rozmiar 2,5m     Cechy  -Łatwy do startu - rozpakowujesz, rozwijasz linki i jazda! &..
  1 253,00zł
 • Latawiec treningowy do kitesurfingu IGNITION V3
  IGNITION Trainer to 3-linkowy latawiec do kitesurfingu wyposażony w bar z leashem. Doskonały na początek bezpiecznej zabawy, jeśli myślisz o kitesurfingu, snowkitingu lub landkitingu! Dzięki niemu nauczysz się sterowania latawcem wyposażonym w bar. Dzięki skutecznemu systemowi bezpieczeństwa, bardzo często  jest wykorzystywany w szkółkach. Latawiec ten rekomendowany jest przez producenta jako świetny wybór do nauki jazdy z deską mountainboard oraz do nauki snowkitingu. Dzięki swoje..
  1 878,00zł
 • Trapez do snowkitingu OZONE Connect V3 backcountry
  Trapez do snowkitingu OZONE Connect V3 baccountry  Komfortowy trapez  Connect Pro został zaprojektowany na wzór uprzęży wspinaczkowej, dzięki temu nigdy nie podejdzie do góry. Jest bardzo lekki i mocny, a na plecach oraz paskach udowych ma miękkie poduszki. Connect został skonstruowany przy użyciu najlepszej jakości taśm nylonowych i trapezowych sprzączek. Trapez nie krępuje ruchów, ma bardzo duży zakres (na luzie mieści się na kombinezon zimowy jak i na letnie spodnie..
  1 170,00zł
 • BAR CONTACT SNOW V4
   Od lat bary Ozone to funkcjonalność, prostota obsługi, niezawodny system bezpieczeństwa!  Nowy system zrywki pushaway, dający dwie opcje podczepienia leasha: 1. przelotowo do flag out system, to najbardziej bezpieczne podłączenie 2.do metalowego kółka przez czikenloop, podłączenie raczej dla zaawansowanych Wszystko działa niezawodnie, jest proste w obsłudze i mega funkcjonalne, jestem w tym roku pod dużym wrażeniem dopracowania systemu bezpieczeństwa baru Ozone! M..
  2 750,00zł
 • Latawiec zamknięto komorowy Ozone CHRONO V4
  Latawiec komorowy Ozone CHRONO V4 , dedykowany do foil'a, freeride, wysokich skoków. Kite klasy premium o niesamowitej wydajności i osiągach!!! Najnowszy latawiec zamknięto komorowy Ozone CHRONO, zaprojektowany do użycia na wodzie i lądzie! Ultralekkie materiały, wysokie wydłużenie skrzydła [ high aspect ratio] i niesamowite 47 komór, skutkują ekstremalną wydajnością, wysokimi skokami, długim szybowaniem! Duża ilość komór, spozycjonowanych blisko siebie, daje ultra gładką pow..
  12 703,00zł
 • Latawiec zamknięto komorowy Ozone R1 , V4
  Latawiec komorowy Ozone R1, V4 , dedykowany do foil'a, race, freeride, wysokich skoków. Kite klasy premium o niesamowitej wydajności i osiągach!!! Najnowszy latawiec zamknięto komorowy Ozone R1, zaprojektowany do uŻycia na wodzie i lądzie! Ultralekkie materiały, wysokie wydłużenie skrzydła skutkują ekstremalną wydajnością lotu, absolutny top w linii zamknięto-komorowców OZONE Jeden z najlepszych/najszybszych latawców na świecie!   Sizes 7 / 9 / 10&..
  14 991,00zł
 • Trapez do snowkitingu OZONE Connect Snow V3
  Trapez Ozone Connect Snow V3   Komfortowy trapez  Connect Snow został zaprojektowany na wzór uprzęży wspinaczkowej, dzięki temu nigdy nie podejdzie do góry. Jest bardzo lekki i mocny, a na plecach oraz paskach udowych ma miękkie poduszki. Access został skonstruowany przy użyciu najlepszej jakości taśm nylonowych i trapezowych sprzączek. Trapez nie krępuje ruchów, ma bardzo duży zakres (na luzie mieści się na kombinezon zimowy jak i na letnie spodnie) oraz, c..
  1 760,00zł