Producenci

Wiązania wake

Wiązania wake

Wiązania wakeboard
 

Wiązania wake to jeden z ważniejszych elementów zestawu do wakeboardingu, dzielą się na:
 

- wiązania wake otwarte (palce stóp są widoczne)

- wiązania wake zamknięte ( przypominają buty snowboardowe)
 

Wiązania wake miękkie czy sztywne?
 

Wybór sztywności wiązań sprowadza się do preferencji i stylu jazdy, większość w wakeparku używa butów wake elastycznych/miękkich, natomiast do agresywnej jazdy za motorówką preferowane są buty sztywniejsze, choć i w tej kwestii jest przestrzeń na indywidualne upodobania.
 

Rozmiar wiązań wake:
 

To ważny parametr, gdyż buty muszą zapewniać dobre trzymanie stopy, a jednocześnie nigdzie nie uciskać, za małe buty to brak komfortu, za duże- ryzyko kontuzji.
Łatwość zakładania-zdejmowania: jest wiele systemów systemów wiązań, system BOA, sznurówki ze stoperem, buty w wyjmowanym wkładem wewnętrznym, klamry, każdy może znaleźć taki, z którym będzie się czuł komfortowo.
 

Potrzebujesz pomocy w dobraniu odpowiedniego wiązania, zapytaj, doradzę! > Info

wiązania wake

 

Więcej opcji wyszukiwania
Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
 • Wiązania wake kite North Fix boot
  Wiązania wake kite North Fix boot  North Fix boot Komfortowe, stylowe i wygodne wiązania wake, kite na rzepy. Dodatkowymi atutami są wysoka jakość i dobra cena |   M39/41   L43/44   XL45/46 ..
  1 790,00zł
 • Wiązania wake Slingshot Copycat 2023
  Wiązania wake Slingshot Copycat 2023 Innowacyjne, komfortowe i wygodne wiązania wake, kite na  gumowe strapy Slingshota z wyjmowanymi wewnętrznymi butami. Miau! Czas na naszą nowość, długo pracowaliśmy nad idealnymi wiązaniami do wakeparku dla kobiet! Copycat to w skrócie odpowiednik męskich Space Mob ! Wiązania z wyjmowanym linerem, dzięki czemu bardzo miło będziesz mogła spędzać czas na spocie! Wychodząc z wody Twoje stopy będą bezpieczne, nie musisz już uważać ..
  2 949,00zł
 • Wiązania wake Slingshot Space Mob 2023
  Wiązania wake Slingshot Space Mob 2023 Innowacyjne, komfortowe i wygodne wiązania wake, kite na  gumowe strapy Slingshota z wyjmowanymi wewnętrznymi butami. Nasz absolutny bestseller, fenomenalne wiązania wake! Jako pierwszy but składający się z dwóch elementów (skorupa + wkładka-liner), Sling od samego początku pobudzał kreatywność i dążenie do wszechstronności pozwalając riderom wychodzić ze swojej strefy komfortu... w najbardziej komfortowy sposób jak to możliwe. Buty..
  2 949,00zł