Producenci

WAKEBOARDING

WAKEBOARDING

Wakeboarding to dynamicznie rozwijająca się dyscyplina sportów wodnych.

Wake;a  można uprawiać za motorówką lub na wyciągu. Jest wspaniałym sposobem na spędzenie w aktywny sposób wolnego czasu nad wodą:). To sport magiczny i wciągający, a przy tym łatwy do nauki, stanowi także świetne uzupełnienie do kite'a.

W skład zestawu do wakeboardingu wchodzą: deska wake, wiązania- buty wake, mile widziana jest też kamizelka impaktowa lub asekuracyjna oraz kask do wake'a.

Wake jest połaczeniem surfingu, snowboardu i nart wodnych. Polega na płynięciu po wodzie na specjalnej desce wake trzymając się drążka-liny wyciągu lub za motorówką.

Ten atrakcyjny sport wodny mogą uprawiać osoby w każdym wieku. Pływanie na wake'u dostarcza ogromnej dawki adrenaliny i niepowtarzalnych doznań. Jest świetną ofertą dla ludzi lubiących nowe wyzwania.

wakeboarding

Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
 • Deska Wakeboard Slingshot Contrast 2023
  Deska Wakeboard Slingshot  Contrast 2023 Deska dla kobiet, które nie lubią kompromisów. Idealnie sprawdzi się przy jeździe po przeszkodach, skokach z krawędzi jak również podczas weekendowego wypadu na motorówkę. Niezwykle miękkie, opatentowane przez Slingshota Flex Tipy sprawią, że nawet poczatkujące riderki będą pressowały na przeszkodach jak pro. Ich niezwykła elastyczność pomaga również amortyzować najwyższe nawet lądowania z kickerów i skoków z krawędzi. Smukł..
  2 649,00zł
 • Deska Wakeboard Slingshot Copycat 2022
  Deska Wakeboard Slingshot  Copycat 2022 Copycat to najnowszy model deski Slingshota. To deska idealna dla wszystkich zajawkowych dziewczyn, które chcą cisnąć progres ile się da. Jeśli dla Ciebie największy fun to przeszkody - wszelkie kickery, rurki i wszystko o co można ładnie zahaczyć - to jest to idealna deska dla Ciebie. Węższa od klasycznych desek, ale dzięki temu dłuższa - to będzie zdecydowanie ostry fun na przeszkodach. Dłuższa deska = większa kontrola. Łatwie..
  2 599,00zł
 • Deska Wakeboard Slingshot Copycat 2023
  Deska  Wakeboard Slingshot  Copycat 2023 Deska dla kobiet, które nie lubią kompromisów. Idealnie sprawdzi się przy jeździe po przeszkodach, skokach z krawędzi jak również podczas weekendowego wypadu na motorówkę. Miękkie, opatentowane przez Slingshota Flex Tipy sprawią, że nawet poczatkujące riderki będą pressowały na przeszkodach jak pro. Ich niezwykła elastyczność pomaga również amortyzować najwyższe nawet lądowania z kickerów i skoków z krawędzi. Deska skrę..
  2 649,00zł
 • Deska Wakeboard Slingshot Super Grom 2023
  Deska Wakeboard Slingshot  Super Grom 2023 Super Grom to deska dla młodych riderów, którzy chcą wyjść z fazy odkrywania wakeboardingu do fazy opuszczania szczęk do ziemi starszym zawodnikom. Przy projektowaniu tej deski Slingshot Wake postawił na stworzenie deski, która będzie odpowiadać najbardziej wymagającym zawodnikom i zminimalizowanie jej do dziecięcego rozmiaru. Dodatkowe zalety: Jedna deska do wakeparku i za motorówkę, która przez swoją budowę wymaga od ridera wykorzy..
  1 999,00zł
 • Deska Wakeboard Slingshot Bearden 152
  Deska Wakeboard Slingshot Bearden 152 152 BEARDEN jest bardzo podobny do 152 Terrain, ale z magicznym pyłem z trawy rozsypanym po całym laminowanym pionowo drewnianym rdzeniu. Deska ta ma mocniejszy base, dzięki czemu można jeździć nawet po trawie nie martwiąc się o spód deski. Deska jest bardzo elastyczna, najbardziej elastyczna z naszej gamy. Typowa deska do przeszkód. Rzeźnik kickerów, rurek. ..
  2 899,00zł
 • Deska Wakeboard Slingshot Nomad 2023
  Deska Wakeboard Slingshot Nomad 2023 Nomad zredefiniuje pływanie za motorówka i w parku. 155 cm to nowe 145 cm, a wszystko zaczęło się od Nomada. Dodatkowe zalety: Odświeżenie Twojej zajawy do wakeboardu, nowy styl i czucie deski na wodzie, wejście w ślizg przy mniejszych prędkościach, zmniejszone napięcie liny, dłuższe sesje, szersze usmiechy, lepszy pop, wiecej kontroli. Rozmiary: 145 cm | 150 cm | 155 cm | 160 cm Właściwości: Zwiększona powierzchnia deski ..
  2 649,00zł
 • Deska Wakeboard Slingshot Solo 2023
  Deska Wakeboard Slingshot Solo 2023 Solo to jedyna deska, której potrzebujesz. Motorówka, kabel, wyciągarka to środowisko naturalne dla nowej Solo. Deska powstała z myślą o riderach, którzy do samego końca nie wiedzą gdzię przyjdzie im pływać. Solo pobudza kreatywność z powodu swojej wszechstronności. Jedna deska do każdego rodzaju wakeboardingu, od dzisiaj możesz zapomnieć o noszeniu ze sobą dwóch czy trzech desek. Twoja żona czy dziewczyna też Ci podziękuje. Dodatkowe zalety: 1 ..
  2 899,00zł
 • Deska Wakeboard Slingshot Windsor 2023
  Deska Wakeboard Slingshot Windsor 2023 James ze swoją deską wykręcił więcej kółek, na większej ilości parków, w większej ilości miejsc na całym świecie niż ktokolwiek inny z teamu Slingshot Wake. Może pół miliona kółek? Może milion? Tak czy siak kiedy mówimy, że Slingshot Windsor 2022 został zaprojektowany tak by wytrzymać każde, nawet najcięższe warunki to możecie mieć pewność, że tak właśnie jest. To deska wyprodukowana tak aby dała radę na każdej przeszkodzie, żebyś dał radę wykona..
  2 899,00zł