Producenci

Zestawy naprawcze kite

Zestawy naprawcze kite

Zestawy naprawcze kite

 

Oferujemy zestawy naprawcze do kitesurfingu: zaworki kite, taśmy do klejenia tub kite, serwis tub do kite'a, serwis desek kite.

Przy pomocy prostych, sprawdzonych, wysokiej jakości zestawów naprawczych bez problemu sam naprawisz swój latawiec.

Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
 • KLEJ DO NEOPRENU M2 CZARNY
  KLEJ DO NEOPRENU M2 CZARNY Zapewnia szybką oraz trwała naprawę uszkodzonej pianki. Nadaje się do naprawy zadarć, rozcięć oraz rozklejeń na szwach. Jest elastyczny, nieprzepuszczalny, schnie około godziny zapewniając dalszą efektywną eksploatację pianki. ..
  39,00zł
 • Serwis latawca, wymiana tuby, zaworków, itp
  Serwis latawca, wymiana, naprawa tuby głównej  i bocznych, wymiana  zaworków Cenę ustalamy indywidualnie w zależności od zakresu naprawy, kosztu części zamiennych, użytych materiałów, proszę o kontakt ..
  100,00zł
 • Serwis/naprawa deski, klejenie krawędzi, pęknięć, itp
  Serwis/naprawa deski kite/wake, klejenie krawędzi, pęknięć. Cenę ustalamy idywidualnie w zależności od zakresu naprawy, kosztu części zamiennych, użytych materiałów, proszę o kontakt . W pierwszym kroku najlepiej podesłać zdjęcia uszkodzenia...   ..
  100,00zł
 • Taśma naprawcza TearAid
  .Taśma naprawcza TearAid  Taśma Tear Aid, super mocna i elastyczna, wytrzymała, używana np do klejenia tub latawców, przydatna do wielu innych zastosowań |   Wymiary do wyboru w opcjach 1. 150cm x 7,6cm 2.100cmx7.6cm 3.50cmx7.6cm           Typ A - Folia Uniwersalna - do wszystkich możliwych powierzchni.   Typ B - Folia do klejenia winylu i PVC         ..
  65,00zł
 • Taśma naprawcza TearAid
  Taśma naprawcza Tear Aid - Superelastyczna, wytrzymała, szerokość 7.5cm długość 30cm   Typ A - Folia Uniwersalna - do wszystkich możliwych powierzchni.                 Typ A Prawie wszystkie powierzchnie Nie używać na PCV / Winylowe   90% siły spajania natychmiast po przyklejeniu 10..
  55,00zł
 • Zestaw naprawczy Zawór Boston Ozone
  Uchodzi powietrze przez zawór? Wymień go na nasz zawór Boston Ozone Nigdy tego nie robiłeś? Nie ma sprawy – po prostu usuń stary wentyl  Wyczyść balon  alkoholem i przyklej nowy wentyl  w tym samym miejscu. Proste, skuteczne i ...działa;)     ..
  145,00zł
 • Zestaw naprawczy Zawór fast flow 8mm Ozone
  Zestaw naprawczy Zawór fast flow 8mm do tub V2  Ozone- uwaga!!!: pasuje tylko do tub nowego typu V2, nie pasuje do starszych latawców Ozone z czarnymi, kątowymi zaworkami lub jeszcze starszymi, prostymi, białymi , tam średnica zaworka to 6mm! Uchodzi powietrze przez zawór? Wymień go na nasz zawór fast flow 8mm Ozone Nigdy tego nie robiłeś? Nie ma sprawy – po prostu usuń stary wentyl mocząc go w gorącej wodzie [działa w 95% przypadków] Wyczyść balon  alkoholem i przyklej ..
  115,00zł
 • Zestaw naprawczy Zawór One Pump
  Uchodzi powietrze przez zawór One Pump? Wymień go na nasz zawór One Pump Valve. Nigdy tego nie robiłeś? Nie ma sprawy – po prostu usuń stary wentyl mocząc go w gorącej wodzie [działa w 99% przypadków] Wyczyść balon  alkoholem i przyklej nowy wentyl  w tym samym miejscu. Proste, skuteczne i ...działa;) ..
  79,00zł
 • Zestaw naprawczy Zawór pompujący Inflation Valve
  Uchodzi powietrze przez zawór INFLATE? Wymień go na nasz wentylek Inflation Valve. Nigdy tego nie robiłeś? Nie ma sprawy – po prostu usuń stary wentyl mocząc go w gorącej wodzie[działa w 99% przypadków] Wyczyść balon alkoholem i przyklej nowy wentyl w tym samym miejscu. Proste, skuteczne i ...działa;) ..
  79,00zł
 • Zestaw naprawczy zawór spustowy  Deflation Valve
  Zestaw naprawczy zawór spustowy   Deflation Valve Uszkodzony zawór kite ? Wymień go na nasz zestaw naprawczy zaworka deflation valve z własnym klejem. Nigdy tego nie robiłeś? nie ma problemu: zanurz  stary zaworek w gorącej wodzie, po chwili powinien dać się zdjąć [działa w 99% przypadków]! Wyczyść tubę kite alkoholem i przyklej nowy zaworek w tym samym miejscu. Proste, skuteczne i...działa;) ..
  79,00zł