Producenci

Deski Twin tip

Deski Twin tip

Deska do kitesurfingu jest tak samo ważna, jak wybór pierwszego latawca do kite'a.

 

Deski kite to podstawowy element zestawu do kitesurfingu, możemy je podzielić na: Twin Tip i wave.

 

Deska typu Twin Tip to podstawowy element zestawu do kitesurfingu, tego typu deski najlepiej funkcjonują na płaskiej wodzie.

 

Twin Tip'y występują wyposażone w regulowane, komfortowe pady i strapy a także w wiązania-buty wake style, można wyróżnić: łatwiejsze w pływaniu modele dla początkujących, jak również bardziej wymagające konstrukcje dla zaawansowanych.

 

W dziale deski twin tip mamy także ofertę pady i strapy renomowanych producentów, które cechuje łatwość montażu i niezawodność w każdych warunkach.

W dziale wiązania wake oferujemy buty do pływania na wakeboardzie, jak również wiązania-buty dedykowane do kitesurfingu

 

Do najbardziej znanych producentów możemy zaliczyć: Duotone, Ozone, Nobile,North Kiteboarding.

 

Nie wiesz jaki rodzaj lub rozmiar deski do kitesurfingu wybrać lub potrzebujesz fachowej porady? Napisz do nas! Bazując na wieloletnim doświadczeniu chętnie pomożemy w doborze sprzętu kite, aby był najlepiej dopasowany do Twoich umiejętności, preferencji i warunków. Zapraszamy!

 

Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
 • Deska Kitesurfingowa Nobile NHP 2022
   Deska Kitesurfingowa Nobile  NHP 2022 Nobile NHP to nowy, freeride'owy model wszechstronnej deski kite, zapewniającej  satysfakcję z progresu i radość z jazdy | To deska wyznaczająca standardy w kategorii komfortu i osiągów. Dedykowany dla osób szukających uniwersalnej konstrukcji . Bezkompromisowe wybicie, świetne trzymanie na krawędzi i pływanie pod wiatr, pełna kontrola oraz  komfort, to właściwości stanowiące o wyjątkowości tej dechy:).    ..
  3 140,00zł
 • Deska Kitesurfingowa Nobile NHP Split 2022
   Deska Kitesurfingowa Nobile  NHP Split 2022 Nobile NHP to nowy, freeride'owy model wszechstronnej, składanej deski kite, zapewniającej  satysfakcję z progresu i radość z jazdy | To deska wyznaczająca standardy w kategorii komfortu i osiągów. Dedykowany dla osób szukających uniwersalnej konstrukcji . Bezkompromisowe wybicie, świetne trzymanie na krawędzi i pływanie pod wiatr, pełna kontrola oraz  komfort, to właściwości stanowiące o wyjątkowości tej dechy:).&nb..
  4 725,00zł
 • Wiązania wake kite North Fix boot
  Wiązania wake kite North Fix boot  North Fix boot Komfortowe, stylowe i wygodne wiązania wake, kite na rzepy. Dodatkowymi atutami są wysoka jakość i dobra cena |   M39/41   L43/44   XL45/46 ..
  1 790,00zł
 • Wiązania wake Slingshot Copycat 2023
  Wiązania wake Slingshot Copycat 2023 Innowacyjne, komfortowe i wygodne wiązania wake, kite na  gumowe strapy Slingshota z wyjmowanymi wewnętrznymi butami. Miau! Czas na naszą nowość, długo pracowaliśmy nad idealnymi wiązaniami do wakeparku dla kobiet! Copycat to w skrócie odpowiednik męskich Space Mob ! Wiązania z wyjmowanym linerem, dzięki czemu bardzo miło będziesz mogła spędzać czas na spocie! Wychodząc z wody Twoje stopy będą bezpieczne, nie musisz już uważać ..
  2 949,00zł
 • Deska do kitesurfingu DUOTONE Gonzales
  Deska do kitesurfingu DUOTONE Gonzales  Gonzales to freeride'owa deska dla początkujących, bardzo łatwa w prowadzeniu/kontroli,stabilna i wybaczająca, zaprojektowana dla szybkiego progresu  Dobre wybicie,komfort i jazda na wiatr to bazowe cechy Gonza;) Ultra rozbudowana rozmiarówka pozwala każdemu na optymalne dobranie wielkości deski.     GONZALES FREERIDE Deska stworzona dla początkujących riderów szukających szybkiego pr..
  2 280,00zł
 • Deska do kitesurfingu Ozone BASE V2- PEŁNY KOMPLET
  Optymalna decha od Ozone na początek zabawy w kiteboarding, cienka krawędź zapewnia trzymanie i super ostrzenie, średni flex [ elastyczność]  dba o nasze kolana i komfort pływania, średni rocker zapewnia super komfort i radość z jazdy także na zafalowanej wodzie.  BASE V2 to świetna, przyjazna decha do bezstresowego rozwijania swoich umiejętności.  Decha sprzedawana w komplecie z padami/strapami, rączką! Marek Base..
  3 850,00zł
 • Deska do kitesurfingu Ozone CODE V3
   Ozone Code V3, najnowszy model,freeride'wa deska do kitesurfingu. Nowa konstrukcja hybrydowa carbonowa redukuje wagę o 10%, zwiększa flex deski i poprawia responsywność z centrum deski( strefy między padami, strapami) Ozone Code V3  zapewnia doskonałe trzymanie krawędzi i łatwe ostrzenie, średni flex [ elastyczność]  dba o nasze kolana i komfort pływania. Krótko? super komfort i radość uprawiania kite'a, a także potencj..
  3 774,00zł
 • Deska do kitesurfingu Ozone INFINITY V3
   Deska do kitesurfingu Ozone INFINITY V3 INFINITY V3  z niesamowitymi właściwosciami w słabym wietrze, cienka krawędź zapewnia trzymanie i łatwe ostrzenie, średni flex [ elastyczność]  dba o nasze kolana i komfort pływania, mały rocker daje wczesne i lekkie wchodzenie w ślizg oraz efektywność w słabszym wietrze. Decha bardzo wyróżnia się na plus od typowych, niezgrabnych desek słabowiatrowych typu "drzwi od szafy" jakich wiele na ry..
  3 990,00zł
 • Deska do kitesurfingu Ozone TORQUE V3
  Deska do kitesurfingu Ozone TORQUE V3 Freestylowa decha na rdzeniu drewnianym  od Ozone, cienka krawędź i "prostokątny" obrys deski zapewnia trzymanie i super ostrzenie, średni flex [ elastyczność]  dba o nasze kolana i komfort pływania. Kanały w dnie zapewniają stabilność lądowań, Krótko? progres I radość z jazdy, a także ogromny potencjał do rozwoju.  Decha sprzedawana z finami ..
  3 990,00zł
 • Finnbox DUOTONE Carbon- 4szt
  Finnbox  DUOTONE Carbon- 4szt Do wyboru wielkość finów 3.5, 4.5 , 5.0cm [ w opcjach] W komplecie znajduja się inserty do przykręcenia strapów!   ..
  390,00zł
 • Pady/strapy DUOTONE ENTITY ERGO
  Product Information Anti Slip structure guarantees a firm grip in all situations Ergonomic Footpad Easy size adjustment with velcro closure The Vario Straps Width and the Vario Pads Distance can be ajdusted steplessly when mounted on the track boards - See more at: http://www.northkites.com/products/footpads/vario..
  1 090,00zł
 • Strapy/pady kite DUOTONE- VARIO
  Strapy/pady do kitesurfingu DUOTONE- VARIO Combo, bardzo wygodne i komfortowe, duży zakres regulacji, dobra jakość i cena |   ..
  590,00zł