Producenci

Kitesurfing sprzęt

Kitesurfing sprzęt

Kitesurfing to sport do uprawiania którego potrzebujesz zestaw do kitesurfingu: latawiec pompowany lub komorowy, deska kitesurfingowa, pianka neoprenowa, trapez, bar

Kite łączy elementy wielu dyscyplin sportowych jak: wake, surfing, wingfoil, foil, sup, windsurfing.

KiteGuru.pl to internetowy sklep oferujący szeroki wybór sprzętu do kitesurfingu

Latawce pompowane Ozone Edge V11, Ozone Enduro V3 ,Ozone Zephyr V7, Ozone Catalyst V3, Ozone Alpha V2, Ozone Reo V6sprzęt klasy premium, trwały, łatwy do kontroli, z najlepszych materiałów na rynku!

 

Deski do kitesurfingu| twin tip, kierunkowe, wave, foil |

Trapezy wygodne, komfortowe,hard shell, damskie , męskie, z sztywną skorupą |

Pianki neoprenowe wysokiej jakości, komfortowe, ciepłe, damskie i męskie |

Akcesoria tuby do latawców Ozone, pokrowce, części zamienne |

Sprzęt używany latawce, deski kite, dobre ceny i promocje na wybrane produkty |

Bogata oferta dla początkujących i zaawansowanych miłośników
kitesurfingu, najlepszych producentów Ozone, Mystic, Ion, Jobe, Slingshot, Nobile, North Kiteboarding, Duotone


sprzęt do kitesurfingu

Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
 • Latawiec do kitesurfingu Ozone Catalyst V4
  Latawiec do kitesurfingu Ozone Catalyst V4 to przyjazny latawiec, zapewniający szybki progres, dedykowany dla początkujących i średnio zaawansowanych | Przekonstruowany Catalyst  jest rozwojowym, freeride'owym latawcem , który zapewnia wiele zabawy, w dowolnych warunkach: płaska woda, jazda po falach, wysokie skoki, tricki, co kto lubi; Dodatkowym atutem jest prosty i łatwy start latawca z wody. Jak wszystkie Ozone,  Catalyst  wykonany jest z lżejszego i mocniejszeg..
  4 905,00zł
 • Latawiec do kitesurfingu Ozone ENDURO V4
  Ozone ENDURO V4, kolejna udoskonalona generacja latawca do kitesurfingu dla średniozaawansowanych i zaawansowanych riderów, poszukujących sprzętu kite o jak najszerszym spektrum zastosowań: freeride, freestyle, wave, ENDURO  sprawdza się doskonale w każdej z tych dyscyplin i niezależnie od warunków. Enduro V4 jest freeride'owym latawcem ze sporym potencjałem do freestyle, który zapewnia wiele zabawy, w dowolnych warunkach: płaska woda, jazda wave, wysokie skoki, jazda unhook, tricki,..
  7 474,00zł
 • Latawiec Ozone HYPERLIK V3
  Latwiec komorowy do kitesurfingu Ozone Hyperlink V3 to najbardziej wszechstronny kite na rynku,ta unikatowa konstrukcja łączy w sobie osiągi latawców komorowych z czuciem i reakcją latawców pompowanych, a przy tym jest stabilny i łatwy w obsłudze. Ozone Hyperlink V3 świetnie sprawdza się w kiteboardingu: jazda freeride'owa, foil, wysokie skoki, także w snowkitingu- jazda na śniegu, czy lądzie. Latawiec można używać jako zamknięto komorowy [ na wodę] lub otwarto komorowy [ na śnieg i l..
  11 414,00zł
 • Latawiec do kitesurfingu Vortex Ultra X-Ozone
  Latawiec do kitesurfingu  Vortex Ultra X,to najnowszy, absolutny top  w linii Ozone Niesamowita, wyjątkowa maszyna o najlepszych możliwych cechach i osiągach Połączenie najlepszych cech Edge i Enduro w jednym latawcu, wykonanym z ultra lekkiego i wytrzymałego materiału Aluula, lżejszy i mocniejszy o ok 30%     Super highly spec’d, the design developments made with this kite and the predictable, responsive nature of its flight, will help a huge numb..
  12 284,00zł
 • Latawiec do kitesurfingu Ozone EDGE V12
  Ozone Edge V12 to najnowszy latawiec pompowany do kitesurfingu Ozone. Edge V12 zapewnia ultra  wysokie skoki, stabilność, duży zakres wiatrowy, kontrolę | prędkość, moc i wydajność.  Edge V11 to adrenaline machine, prawdziwa petarda!  Dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych, dla wszystkich miłośników kitesurfingu, którzy oczekują sprzętu najwyższej jakości i wyjątkowej satysfakcji z jazdy! Charakterystyka: -potężne,wysokie skoki i długi czas sz..
  8 000,00zł
 • Latawiec do kitesurfingu Ozone ALPHA V2
  ALPHA V2 to latawiec do kitesurfingu, foil'a o unikalnym jednożebrowym designie, jest łatwy w obsłudze, niewiarygodnie lekki i efektywny, szczególnie w słabym wietrze. Świetny kite do przyjemnościowego pływania freeride, wave, doskonały także popularnego foila [ hydroskrzydło] Niesamowicie kompaktowy, manewrowy i skrętny nawet w dużych rozmiarch 14 i 16m, które pozwalają obniżyć limit wiatrowy do ok 8kt z deską light wind np INFINITI , a z foilem limit ten jest jeszcze niższy! k..
  5 933,00zł
 • Latawiec szkoleniowy, treningowy Ozone Go V1
  Latawiec szkoleniowy, treningowy Ozone Go V1  Go V1 latawiec wyposażony w bar z leashem. Doskonały na początek bezpiecznej zabawy, jeśli myślisz o kitesurfingu, snowkitingu lub landkitingu! Dzięki niemu nauczysz się sterowania latawcem wyposażonym w bar. Dzięki skutecznemu systemowi bezpieczeństwa, bardzo często  jest wykorzystywany w szkółkach. Rozmiar 2,5m     Cechy  -Łatwy do startu - rozpakowujesz, rozwijasz linki i jazda! &..
  1 253,00zł
 • Latawiec treningowy do kitesurfingu IGNITION V3
  IGNITION Trainer to 3-linkowy latawiec do kitesurfingu wyposażony w bar z leashem. Doskonały na początek bezpiecznej zabawy, jeśli myślisz o kitesurfingu, snowkitingu lub landkitingu! Dzięki niemu nauczysz się sterowania latawcem wyposażonym w bar. Dzięki skutecznemu systemowi bezpieczeństwa, bardzo często  jest wykorzystywany w szkółkach. Latawiec ten rekomendowany jest przez producenta jako świetny wybór do nauki jazdy z deską mountainboard oraz do nauki snowkitingu. Dzięki swoje..
  1 878,00zł
 • Latawiec wave do kitesurfingu Ozone REO V6
  Najnowsza, szósta generacja wave'owego latawca do kitesurfingu Ozone Reo V6, dedykowana do wave, foil, strapless freestyle. Nowy materiał czaszy rip-stop ma zaawansowaną powłokę, która poprawia responsywność latawca w bardziej porywistych warunkach, zapewniając płynniejszą jazdę. Nowy techniczny dacron rip-stop jest bardzo wytrzymały, zastosowany w krawędzi natarcia i rozpórkach poprawia wytrzymałość, trwałość i żywotność. To również legendarna wysoka jakość sprzętu Ozone. Dzięki ..
  6 576,00zł
 • Latawiec do kitesurfingu Ozone AMP V2
  Ozone AMP v2 AMP V2 jest skonstruowany by spełniać  wymagania freestylerów, przy jednoczesnej łatwości jazdy i komforcie w każdych warunkach... Kite jest wszechstonny, można na nim bardzo wysoko poskakać, próbować nowe tricki na płaskim lub wave,  a równocześnie posiada wyjątkowy potencjał dla tych, którzy chcieliby się uczyć nowych trików i wznieść na kolejny poziom freestyle’u. AMP V1 reprezentuje nową szkołę C kite design, progresywny a jednocześnie przyjazny fr..
  8 959,00zł
 • Latawiec do kitesurfingu OZONE ZEPHYR V7, 17m
  Latawiec do kitesurfingu Ozone Zephyr V7    Najnowsza generacja latawca Ozone Zephyr V7, 17m dedykowana jest dla osób szukających lekkiego zestawu kite, który oferuje doskonałe właściwości lotne w dolnym zakresie wiatu, równocześnie jest przewidywalny i stabilny w powietrzu.   Te cechy sprawiają, że jest to świetny latawiec dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, szukających sprzętu do kitesurfingu wysokiej jakości i zapewniających najlepsze wrażenie z..
  12 761,00zł
 • Latawiec zamknięto komorowy Ozone CHRONO V4
  Latawiec komorowy Ozone CHRONO V4 , dedykowany do foil'a, freeride, wysokich skoków. Kite klasy premium o niesamowitej wydajności i osiągach!!! Najnowszy latawiec zamknięto komorowy Ozone CHRONO, zaprojektowany do użycia na wodzie i lądzie! Ultralekkie materiały, wysokie wydłużenie skrzydła [ high aspect ratio] i niesamowite 47 komór, skutkują ekstremalną wydajnością, wysokimi skokami, długim szybowaniem! Duża ilość komór, spozycjonowanych blisko siebie, daje ultra gładką pow..
  12 703,00zł