Najnowsza generacja OZONE Edge V8

Najnowsza generacja Edge V8 to freeride’owy latawiec o niesamowitych osiągach, posiada ogromny potencjał do skoków/lotów, umożliwia także zajmowanie czołowych miejsc w zawodach race na całym świecie. Absolutny top w linii latawców Ozone!

Niezależnie czy Twoją bajką jest freeride, big air, foil boarding czy zawody race, Edge oferuje najlepsze parametry we wszystkich warunkach.
Stabilny i mega efektywny profil zapewnia stałe dostarczanie mocy od samego „dołu”, kontrolę niespotykaną w innych konstrukcjach, absolutnie ponadprzeciętne chodzenie ostro do wiatru, szybkość, wyjątkową windę i długie szybowanie! :)

Wyjątkowo efektywne odpuszczanie szkwałów i ogromny zakres Edge’a V8 to dodatkowe atuty, które procentują w jeździe freeride a także w wyścigach race, kiedy siła wiatru jest bardzo różna, od słabego, do silnych szkwałów.

Edge V8 posiada nową konfigurację bridl’a/uprzęży, która poprawiła czucie baru i skrętność latawca.
V8 skonstruowaliśmy w oparciu o nasz custom built CAD software, opracowany dla…elastycznych skrzydeł. Skutkuje to czystym profilem przy zmieniającym się kącie natarcia latawca.

Materiał: Używamy podwójnego ripstop Teijin D2, który jest materiałem bardzo wytrzymałym.

Uprząż/bridl wykonany jest z Aramid line, 50% cieńszej, która daje dodatkowe turbo dla EDGE’a

Wiecej info: Kiteguru.pl

Flyozone.com