Ozone EDGE 2014- nowa generacja

Najnowsza generacja topowego modelu OZONE, EDGE 2014:

Design: Chcieliśmy, aby EDGE pozostał takim, jakiego oczekują klienci i chętnie w niego zainwestują, czyli: szybki, mocny i komfortowy w użytkowaniu. Aby się upewnić, że tak właśnie będzie, wykonaliśmy kilka prototypów od zupełnie ekstremalnych po dość szalone. Wreszcie, i po wielu, wielu testach, wrócilismy do kształtu zbliżonego do dobrze nam już znanego i kochanego. Bazując na tym kształcie, z pomocą ostatnio aktualizowanego oprogramowania, zmieniliśmy całkowicie konstrukcję latawca. Zmienione zostało umiejscowienie tub, dopracowane bridle oraz strymowaliśmy wszystko, tak by latawiec był spokojny/płynny, bardziej wytrzymały, szybszy i mocniejszy, a nie utracił przy tym charakteru dotychczasowego EDGE. Zarówno projektanci jak i zawodnicy mieli dużo zabawy przy tym projekcie i są bardzo zadowolni z efektów i mamy nadzieję, że wy również podzielicie ich entuzjazm.

Rozmiary:

Dodaliśmy nowe romiary: 5m i 6 m, ponieważ lżejsi użytkownicy oraz pływający na hydroskrzydłach szukali czgoś mniejszego oraz 8 m – żeby uzupełnić rozmiarówkę i ułatwić kompletowanie najkorzystniejszego zestawu latawców.

Rozmiary na sezon 2014: 5m 6m 7m 8m 9m 10m 11m 13m 15m 17m 19m.

Kolory: czarny, pomarańczowy, purpurowy to 3 stadardowe kolory. Na niebie wyglądają świetnie ­ są zdecydowane, kontrastowe, dynamicznie. Czekamy jeszcze na dostawę do fabryki purpury – mamy nadzieję, że dotrze do 23 kwietnie – wtedy damy ją na OS. Oczywiście nadal w opcji kolor specjalny, wybierany tak chętnie właśnie dla EDGE.


Materiał:
Używamy podwójnego ripstop Teijin D2, który okazał się materiałem bardzo wytrzymałym. To jest główna przyczyna nieznacznego wzrostu cen EDGE, choć jak widać bardzo się staramy, by ceny były stabilne i mamy też nadzieję, że ich wzrost nie wpłynie niekorzystnie na sprzedaż EDGE. Ceny zakupu niektórych modeli wzrosły jednie o 10 euro, ale w przypadku EDGE 19 m różnica wynosi 100 euro – w związku z kosztem materiału!

Latawce dostępne w sklepie KiteGuru.pl