Grand Prix Snowkite Tour 2014- Giżycko/Niegocin 15 luty

Kolejny przystanek Grand Prix Snowkite Tour 2014 na jeziorze Niegocin.
Gość specjalny Marek Murphy Zach,nagrody i wiele dobrej zabawy na śniegu gwarantowane…:)

Szkoła Surf to Fly dbając o rozwój i promocję snow kitesurfingu zaprasza wszystkich pasjonatów zimowego kitesurfingu do wspólnej zabawy w Giżycku już 15-ego lutego. Zawody mają formę półamatorską, dlatego jesteśmy otwarci i zachęcamy do udziału wszystkich potrafiących poruszać się z kajtem po śniegu :). Szczególnie zapraszamy panie oraz młodzież. Aby wystartować w zawodach należy spełnić następujące warunki:

– akceptacja regulaminu zawodów, pobierz regulamin

– wypełnienie formularza zgłoszeniowego (niepełnoletni potrzebują zgodę rodzica/opiekuna), pobierz formularz,

– opłata za wpisowe w wysokości 50 zł na konto: 28 1240 5787 1111 0010 4171 4114 ( w tytule przelewu wpisz “Surf to Fly Winter Cup 2014″), opłaty można dokonać również w biurze zawodów w trakcie zapisów. W ramach opłaty za wpisowe otrzymasz koszulkę z zawodów, obiad, rabat 20% do wykorzystania w dniu zawodów w restauracji w Ekomarinie oraz rabat 25% na sprzęt Snowkite w sklepach partnerskich Ozone.

* Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z potwierdzeniem opłaty za wpisowe można wysłać na adres info@surftofly.com lub wypełnić i opłacić wpisowe w biurze zawodów w trakcie zapisów.
Najbardziej widowiskowe zawody w snow kitesurfnigu w Polsce w sezonie 2013/2014 !

Zawody Surf to Fly Winter Cup 2014 jako jedyne w Polsce w sezonie zimowym 2013/2014 zawierają konkurencje free style i hang time !

Poza widowiskową rywalizacją przygotowaliśmy szereg dodatkowych atrakcji towarzyszących imprezie zarówno dla zawodników jak i kibiców:

– testu sprzętu Ozone (przez cały dzień trwania zawodów), w tym polska premiera trzech nowych latawców,

– pokazy oraz porady Marka Zacha – Mistrza Świata Snowkite we freestyle’u,

– konkurs dla kibiców i uczestników zawodów, losowanie latawca Ozone Ignition,

– wyścig kite saneczkarzy: snow kitesurfer holuje na linie pasażera siedzącego na sankach, zapraszamy kibiców do zabrania ze sobą na śnieg sanek z liną o długości minimum 5 metrów i włączenia się do wspólnej zabawy :), start 12.45.

– after party, koncert zespołu Arci

– wiele innych atrakcji – niespodzianek… :) Gorąco zapraszamy !!!

Ostateczne potwierdzenie odbycia się zawodów w terminie 15.02.2014 zostanie umieszczone na stronie zawodów oraz na facebook’u w dniu 12.02.2014 do godziny 18.00.

Terminy rezerwowe dla odbycia się zawodów w przypadku niesprzyjającym warunkom atmosferycznym to: 16 luty, 23 luty, 1 marzec, 2 marzec.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny:

info@surftofly.com, tel. 663-034-820

Zapraszam do odwiedzienia sklepu KiteGuru.pl gdzie rządzą OZONE, latawce z pierwszej ligii:)

Na bieżąco śledzę układy meteo i będę informował z odpowiednim wyprzedzeniem na co możemy liczyć…