Ozone REO news

Mamy dobre wiadomości. Nowy latawiec do wave OZONE REO jest gotowy, zakończyliśmy go trymować i tuningować..

Cały set latawców prototypowych dostali już do testów Nathan Ducker i Darren Marshall (Australia Zachodnia) i teraz czekamy na ich oficjalne raporty. Pamiętajmy, ze jesteśmy ciągle w fazie rozwoju REO, więc jeśli coś im się nie spodoba mamy jeszcze czas, by to przedyskutować i zmienić.

Jak na razie obydwaj Darren i Nathan uznają, że Reo to świetny latawiec, który fantastycznie sprawdza się pod każdym względem. Wyjechali na tydzień do Gnaraloo (Australia Zachodnia), aby solidnie popływać i przetestwoać REO, który ocenili dobrze. Wiatr wiejący z różną siłą dał im możliwość przetestowania wszystkich rozmiarów z wyjątkiem REO 4m. Pływanie hooked i unhooked, down the line surfing w ich ocenie nie stanowi problemu.

To oczywiście świetne wiadomości dla Torrina i dla mnie. Spędziliśmy nad tym projektem ponad rok, testowaliśmy go dłużej niż jakikolwiek inny latawiec, więc czujemy wielką satysfakcję, że praca została ukończona. Pozostaje nam teraz wybrać się na pływanie i cieszyć się REO gdzieś na pięknych na falach.

Szczegółówe raporty obydwu: Darrena i Nathana wkrótce….

Pozostało nam jeszcze kilka spraw do dopięcia: grafika, plecak itp. ale grunt, że zasadnicza praca została zakończona…

Enjoy the ride
Rob Whittall (Ozone Kites Designer)